
Двоспальне ліжко Amber 160х200 см сірий велюр із висувними шухлядами у сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: V-CH-AMBER_160-LOZ-POPIEL
Відправка з 07 травня 202627 222 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоспальне ліжко Amber 160 із двома висувними шухлядами підкреслить стиль вашої спальні. Каркас обтягнутий велюровою тканиною сірого кольору. Практичні ящики, розташовані під ліжком, ідеально підійдуть для зберігання постільної білизни, ковдр та іншого домашнього текстилю. Вони забезпечують вам додатковий простір, допомагаючи підтримувати порядок у спальні без необхідності використання додаткових меблів. Універсальний дизайн чудово доповнять різні стилі інтер'єру – від сучасного та скандинавського до класичного.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 172 см
- Висота - 115 см
- Глибина - 216 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко з двома шухлядами Амбер з велюру та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 172 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 82.5 |
| Об'ємна вага | 0.538 м куб. |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 200 |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
- Ціна: 27 222 ₴







