
Ліжко з підйомним механізмом Katarina 160х200 см сірий оксамит двоспальне в стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: V-CH-KATARINA_160-LOZ-POP
Відправка з 07 травня 202614 041 ₴
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом Katarina 160 – справжній ключ до царства комфортного сну, що поєднує елегантність дизайну та комфорт. Каркас ліжка обтягнутий оксамитовою тканиною сірого кольору. Завдяки підйомному механізму можна легко отримати доступ до просторого відділення для зберігання, в якому можна розмістити ковдри, подушки та інші текстильні вироби. Це практичне рішення дозволить вам заощадити місце та підтримувати порядок у спальні. Дана модель прекрасно впишеться в сучасний, скандинавський та класичний інтер'єр.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 170 см
- Висота - 86 см
- Глибина - 214 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом Катарина сіра з дерева та оксамиту
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.386 м.куб |
| Вага (кг) | 51 |
- Ціна: 14 041 ₴








