
Журнальний столик Маркус LAW 110х60 см джанні з полицею дуб кам'яний у скандинавському стилі
- В наявності
- Код: 8005378
2 680 ₴
Журнальний столик з полицею Маркус LAWS виробника БРВ-Україна - елемент системи Маркус для вітальні у сучасному стилі. Виготовлений з високоякісного ДСП кольору джанні з виразною деревною структурою.
- Випускається у кольорі: джанні та дуб кам'яний
- Матеріали виготовлення: ДСП / ДСП із планками МДФ
- Розміри ШхВхГ: 110х60х44 см
Модульна система Markus BRW - складається з модулів, що дозволяє створити практичний та затишний інтер'єр вітальні, спальні та дитячої. Усі елементи системи Маркус характеризуються ідеальним поєднанням функціональності, простих форм та оригінального колірного рішення, масивним корпусом, який пом'якшують декоративні планки, встановлені по периметру всіх елементів та подовженими металевими ручками, які доповнюють загальну стилістику.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб кам'яний, Джанні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Висота столика | 440 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
- Ціна: 2 680 ₴





