-17%Двоспальне ліжко лдсп Каріна LOZ 160х200 см попелястий та антрацит у сучасному стилі
- В наявності
- Код: 20006812
10 530 ₴
8 739,90 ₴
Двоспальне ліжко Каріна LOZ 160 із модульної системи Каріна стане вдалим доповненням сучасного інтер'єру, зробить його більш функціональним та стильним. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП 16 та 22 мм у кольорах: попелястий та антрацит. Заокруглені фрезеровані форми у фасадах пом'якшують естетичний вигляд, ручки у фактурі античного срібла надають чіткості та виразності, притягуючи погляд. Кожен елемент меблів є функціональним і дозволяє оптимально організувати простір, що особливо важливо в сучасних, багатофункціональних інтер'єрах.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац і ламельна основа замовляються додатково).
- Ширина – 171 см
- Висота – 90 см
- Глибина – 214 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Каріна:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 171 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Попелястий/ антрацит |
- Ціна: 8 739,90 ₴







