-13%Кухонні стільці зі спинкою Chic Velvet капучіно з оксамитовою оббивкою на чорних ніжках у сучасному стилі
- Готово до відправки
- Код: CHICVCCA
3 079 ₴
2 678,73 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'які стільці Signal Chic Velvet - ідеальний вибір для їдальні, вітальні чи офісу. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною кольору капучіно, доступний в інших кольорах. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Елегантна прострочка надає шарму. Представлена модель чудово доповнить інтер'єри в стилі лофт, мінімалізм та модерн, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Стілець для кухні зі спинкою Chic капучіно з оксамитовою оббивкою на чорних металевих ніжках
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 88 см; - Глибина сидіння
- 43 см; - Ширина стільця
- 50 см; - Висота ніжок стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією для збирання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- Товари вартістю від 10 000 грн за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'які стільці Чік капучіно і чорний з оксамиту
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно, Чорний |
| Колір оббивки | Капучіно |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.077 м. куб |
| Вага (кг) | 6.3 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 2 678,73 ₴








