-13%Кавовий столик з мікроцементу Aurora 60 см світло-сірий матовий у стилі мінімалізм
- В наявності 4 од.
- Код: AURORAJSZ
9 594 ₴
8 346,78 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий кавовий столик Aurora ідеально підходить для тих, хто цінує сучасний мінімалізм та шукає гармонію у своєму повсякденному просторі. Його форма та оздоблення створюють атмосферу спокою та елегантності. Виготовлений із мікроцементу світло-сірого кольору гармонійно вписується в різні композиції, додаючи інтер'єру нотку сучасності. Універсальний колір та простий мінімалістичний дизайн легко вписується у більшість інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
- Діаметр – 60 см
- Висота – 40 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Круглий кавовий столик на одній ніжці Аврора світло-сірий із мікроцементу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.126 м. куб |
| Матеріал виготовлення | Мікроцемент |
- Ціна: 8 346,78 ₴








