-13%Кавовий столик круглий Rosalia 80 см світло-сірий із мікроцементу в стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: ROSALIAJSZ
Відправка з 11 травня 202612 053 ₴
10 486,11 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий кавовий столик Rosalia з вишуканим, простим оздобленням привертає увагу, не відволікаючи від решти інтер'єру. Виготовлений із мікроцементу світло-сірого кольору гармонійно вписується в різні композиції, додаючи інтер'єру нотку сучасності. Рівномірна світло-сіра кольорова гама підкреслює спокій та елегантність простору, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.Цей столик не потребує доповнення - він сам по собі стає декоративним елементом.
- Діаметр – 80 см
- Висота – 45 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Круглий кавовий столик на одній ніжці Розалія світло-сірий із мікроцементу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 30.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.201 м. куб |
| Матеріал виготовлення | Мікроцемент |
- Ціна: 10 486,11 ₴








