-13%Набір креативних журнальних столиків Salsa під білий мармур на мідній глянсовій опорі
- Під замовлення
- Код: SALSABMI
Відправка з 11 травня 202616 971 ₴
14 764,77 ₴
Комплект журнальних столиків Salsa – елегантне рішення для інтер'єрів, де функціональність та стильні деталі відіграють ключову роль. Кругла стільниця виготовлена з кераміки під білий мармур і встановлена на каркас із нержавіючої сталі, пофарбованої в мідний колір. Різні розміри журнальних столиків дозволяють створювати креативні композиції як разом, так і окремо, залежно від потреб приміщення та його користувачів. Даний комплект - це не тільки практичне рішення для облаштування вітальні, але й вираз сучасного дизайну та функціональності, що дивує своєю універсальністю та креативністю.
- Діаметр - 75 та 50 см
- Висота - 38 та 52 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Набір декоративних журнальних столиків Салса білий мармур і мідний з кераміки та нержавіючої сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Мідний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 750 мм |
| Глибина столика | 750 мм |
| Висота столика | 380 мм |
| Вага столика | 40 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.33 м. куб |
- Ціна: 14 764,77 ₴








