-13%Комплект стильних кавових столиків Itaka дуб артисан на чорній металевій ніжці в стилі лофт
- Під замовлення
- Код: ITAKADAC
Відправка з 11 травня 20268 366 ₴
7 278,42 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект із двох круглих журнальних столиків Itaka - це ідеальне поєднання стилю, функціональності та довговічності. Стільниця виготовлена зі шпонованого МДФ кольору дуб артисан та встановлена на металеву ніжку чорного матового кольору. Елегантне поєднання цих двох матеріалів створює гармонійний баланс між сучасністю та традиціями, завдяки чому столики підходять як для сучасних, так і класичних інтер'єрів.
Комплект круглих журнальних столиків Itaka дуб артисан на чорній матовій металевій ніжці
- Діаметр – 70 та 50 см
- Висота – 40 та 50 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Набір круглих журнальних столиків Ітака дуб артисан і чорний зі шпонованого МДФ та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Дуб артисан, Дуб артезіан |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 13.7 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.189 м. куб |
- Ціна: 7 278,42 ₴








