-13%Оригінальний кавовий столик Mutti 50 см під сірий мармур з керамічною стільницею на металевій ніжці
- Під замовлення
- Код: MUTTISBR
Відправка з 11 травня 20265 661 ₴
4 925,07 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий кавовий столик Mutti – синонім елегантності та функціональності. Він створений для інтер'єрів, де розкіш поєднується із повсякденним комфортом, створюючи простір, наповнений стилем та комфортом. Сіра керамічна стільниця з мармуровим ефектом привертає увагу своєю вишуканою та унікальною текстурою. Металева ніжка кольору антична бронза з характерною карбованою текстурою вирізняється не лише своєю естетичною привабливістю, а й оригінальністю. Такий дизайн робить столик не тільки функціональним елементом, а й унікальною окрасою вітальні.
- Діаметр – 50 см
- Висота – 60 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Дизайнерський кавовий столик Мутті сірий мармур та антична бронза з кераміки та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 600 мм |
| Вага столика | 12.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.107 м. куб |
- Ціна: 4 925,07 ₴







