-13%Комплект глянцевых журнальных столиков Vera под белый мрамор на одной ножке медного цвета
- Під замовлення
- Код: VERABMI
Відправка з 11 травня 202615 496 ₴
13 481,52 ₴
Комплект журнальних столиків Vera ідеально підходить тим, хто хоче додати у свою вітальню нотку витонченої розкоші, створивши простір, що ідеально підходить як для відпочинку, так і для вишуканих зустрічей. Кругла стільниця виготовлена з глянцевої кераміки під білий мармур і встановлена на каркас із нержавіючої сталі, пофарбованої в мідний колір. Поєднання кераміки та нержавіючої сталі гарантує довговічність та простоту догляду. Столики можна поставити разом, створивши центральний елемент у вітальні або окремо для додаткової функціональності. Цей комплект ідеально підходить для сучасних та елегантних інтер'єрів.
- Діаметр - 75 та 50 см
- Висота - 41 та 49 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Набір декоративних журнальних столиків Віра білий мармур і мідний з кераміки та нержавіючої сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Мідний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 750 мм |
| Глибина столика | 750 мм |
| Висота столика | 410 мм |
| Вага столика | 36 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.218 м. куб |
| Матеріал ніжки | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 13 481,52 ₴







