-17%Ліжко для підлітка Сімпл 90х200 см кашемір та в'яз ліберті світлий у стилі мінімалізм
- В наявності
- Код: 8005827
7 236 ₴
6 005,88 ₴
Односпальне ліжко Симпл 90 без матраца з модульної системи Сімпл стане оптимальним рішенням для облаштування затишної кімнати. Каркас виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 мм у кольорах: кашемір та в'яз ліберті світлий. Відтінки та текстури дозволяють легко та гармонійно поєднувати меблі з іншими декоративними елементами, створюючи приємну та затишну атмосферу. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Розміри рекомендованого матраца 90х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 95 см
- Висота - 83 см
- Глибина - 203 см
Технічні характеристики:
- Корпус і фасади: ЛДСП.
Доставка й оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність і комплектність;
- надсилаємо Новою поштою;
- методи оплати: карткою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковій рахівці, накладній платіж за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прийшов пошкоджено, то у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати наявні пошкодження, включно з ушкодженнями на коробці. Після чого ми відправляємо Вам нову заміну;
- Якщо у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома було пошкоджено, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Під'єднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 95 см |
| Глибина дитячого ліжка | 203 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 83 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Кашемір/В'яз ліберті світлий |
- Ціна: 6 005,88 ₴







