
Дводверна шафа платяна Симпл SZF2D 80 см макадамія і дуб ліворно в кімнату підлітка
- В наявності
- Код: 8005835
6 850 ₴
Платтяна шафа на ніжках Симпл SZF2D дводверна без дзеркала з модульної системи Сімпл стане оптимальним рішенням для облаштування затишної кімнати. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 мм у кольорах: макадамія та дуб ліворно. За дверцятами розташована полиця і штанга для вішалок. Відтінки та текстури дозволяють легко та гармонійно поєднувати меблі з іншими декоративними елементами, створюючи приємну та затишну атмосферу. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 80 см
- Висота - 212 см
- Глибина - 53 см
Технічні характеристики:
- Корпус і фасади: ЛДСП.
Доставка й оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність і комплектність;
- надсилаємо Новою поштою;
- методи оплати: карткою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковій рахівці, накладній платіж за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прийшов пошкоджено, то у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати наявні пошкодження, включно з ушкодженнями на коробці. Після чого ми відправляємо Вам нову заміну;
- Якщо у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома було пошкоджено, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Під'єднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 2120 мм |
| Виробник | БРВ-Україна |
| Глибина | 530 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Макадамія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 530 мм |
| Висота шафи | 212 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Макадамія / Дуб ліво |
- Ціна: 6 850 ₴





