
Приліжкова тумба на ніжках Симпл KOM2S 50 см макадамія та дуб ліворно з двома шухлядами в кімнату підлітка
- Під замовлення
- Код: 8005836
Відправка з 27 травня 20263 200 ₴
Приліжкова тумбочка на ніжках Сімпл KOM2S з 2 висувними шухлядами з модульної системи Сімпл стане оптимальним рішенням для облаштування затишної кімнати. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 мм у кольорах: макадамія та дуб ліворно. Відтінки та текстури дозволяють легко та гармонійно поєднувати меблі з іншими декоративними елементами, створюючи приємну та затишну атмосферу. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 50 см
- Висота - 51 см
- Глибина - 33 см
Технічні характеристики:
- Корпус і фасади: ЛДСП.
Доставка й оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність і комплектність;
- надсилаємо Новою поштою;
- методи оплати: карткою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковій рахівці, накладній платіж за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прийшов пошкоджено, то у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати наявні пошкодження, включно з ушкодженнями на коробці. Після чого ми відправляємо Вам нову заміну;
- Якщо у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома було пошкоджено, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Під'єднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Макадамія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 33 см |
| Висота тумби | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Макадамія / Дуб ліво |
- Ціна: 3 200 ₴





