
Комод з трьома шухлядами Белен KOM3S 98 см сосна каньйон з фасадом корабельний дуб в сучасному стилі
- В наявності
- Код: 20006431
6 320 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод Белен KOM3S (сосна каньйон/дуб корабельний) від фабрики Gerbor-холдинг - в мінімалістичному стилі характеризується стильним дизайном, простотою форм і великою функціональністю. Для його виготовлення використаний ламінований ДСП з виразним деревним малюнком. А завдяки купівлі інших елементів модульної системи Gerbor Belen сосна каньйон Ви уникнете необхідності витрачати час на пошук предметів меблів, що поєднуються між собою.
- Ширина - 98 см
- Висота – 84.3 см
- Глибина – 40 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: телескопічні Hafele повного висунення.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковки та товару;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | ДУБ КОРАБЕЛЬНИЙ, Сосна каньйон |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ящиками, З ніжками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 98 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 84.3 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 6 320 ₴







