
Шафа в спальню п'ятидверна Тіна SZF5D 242 см сосна каньйон та дуб сонома трюфель без дзеркала в стилі прованс
- В наявності
- Код: 20004450
29 470 ₴
П'ятидверна шафа Тіна SZF5D - елемент модульної системи Gerbor Tina від фабрики Gerbor-холдинг для спальні в скандинавському стилі. Шафа розділена на три секції: за центральними дверима розташовано п'ять полиць, у правій та лівій частині - по полиці та штанзі для вішалок.Корпус та фасад виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі: сосна каньйон та дуб сонома трюфель.
- Випускається у кольорі: cосна каньйон / дуб сонома трюфель
- Матеріали корпусу та фасаду: ЛДСП
- Круглі металеві ручки, фасад з декоративними планками
- Розміри ШхВхГ: 242х225х59.5 см
Елементи модульної системи Gerbor Tina з оригінальними декоративними планками та мініатюрними металевими ручками представлені в ефектному деревному кольоровому поєднанні cосна каньйон/дуб сонома трюфель. А покупка елементів однієї системи позбавить вас необхідності витрачати час на пошук предметів меблів, що поєднуються між собою.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковки та товару;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 2420 мм |
| Висота | 2250 мм |
| Виробник | Gerbor |
| Глибина | 595 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель, Сосна каньйон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2420 мм |
| Глибина шафи | 595 мм |
| Висота шафи | 225 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 7 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 29 470 ₴









