
Шафа чотиристулкова Лілія нова 4Д 180 см артвуд світлий з вставками антрацит в стилі мінімалізм
- В наявності
13 024 ₴
Чотиридверна ропашна шафа Лілея Нова 4Д без дзеркала з модульної системи Лілія Нова. Корпус виконаний із ламінованого ДСП у кольорі артвуд світлий. Вставки на фасадах виготовлені з того ж матеріалу, що й корпус у кольорі антрацит. Суворі геометричні форми та зручні подовжені ручки підкреслюють мінімалістичний стиль колекції, який формувався, вбираючи всі актуальні тенденції, лаконічність, практичність, надійність і функціональність, поєднуючи зручність з оригінальністю. Така шафа стане оптимальним рішенням для облаштування затишної спальні, оформленої як у стилі мінімалізму, так і в індустріальному стилі.
- Ширина – 180 см
- Висота – 220 см
- Глибина - 57 см
Кольори шафи Лілея Нова:
- Корпус: Артвуд світлий
- Фасади: Артвуд світлий, антрацит
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Лілея Нова:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Висота | 2200 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Артвуд Світлий, Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 9 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Артвуд світлий/Антрацит |
| Можливість регулювання полиць за висотою | Ні |
- Ціна: 13 024 ₴





