
Розкішний обідній стіл Ibiza 160-240х90 см розкладний під чорний мармур на золотій ніжці у стилі гламур
- Під замовлення
- Код: ME.IBIZA/CZZL/ZL/S160-240
Відправка з 07 травня 202636 519 ₴
Розсувний обідній стіл Ibiza створений з урахуванням сучасних інтер'єрів та повсякденного комфорту, а універсальний дизайн ідеально підходить як для повсякденних обідів, так і для урочистих заходів. Стільниця виготовлена з кераміки під чорний мармур і встановлена на металеву ніжку золотого кольору. Стіл оснащений зручним розсувним механізмом, що дозволяє збільшити довжину стільниці від 160 до 240 см. Дві приховані вставки плавно ковзають по напрямних, дозволяючи за лічені секунди розмістити до 12 осіб. Це рішення гарантує довговічність та комфорт використання на довгі роки. Дана модель - це не тільки практичний вибір, а й розкішний елемент дизайну, який підкреслить престиж інтер'єру.
Керамічний розсувний стіл Ibiza 160-240х90 см під чорний мармур на золотій ніжці
- Довжина - 160 см
- Довжина у розкладеному стані – 240 см
- Ширина - 90 см
- Висота – 77.5 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Розсувний стіл у вітальню Ібіза чорний мармур і золотий з кераміки та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- у розкладеному стані стіл розрахований на 12 посадкових місць.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Золото, Чорний мармур |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 775 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць за столом | 12 |
- Ціна: 36 519 ₴











