
Ліжко двоспальне з м'яким узголів'ям Jukon S 180х200 см кашемір з підйомним механізмом на ніжках
- Під замовлення
- Код: 24KSND52
Відправка з 18 травня 202638 986 ₴
Двоспальне ліжко на ніжках Jukon S 180 з підйомним механізмом без матраца із модульної системи Jukon S вражає гармонійним поєднанням елегантного дизайну, теплих тонів та сучасної естетики. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі кашемір. М'яке узголів'я надає додаткового комфорту. Елегантний кашеміровий відтінок меблів у поєднанні з тонкими чорними металевими ніжками створює тонкий контраст, вносячи в інтер'єр візуальну легкість і сучасний вигляд. Кожен предмет меблів є функціональним і дозволяє оптимально організувати простір, що особливо важливо в сучасних, багатофункціональних інтер'єрах. Ця колекція створена для тих, хто цінує спокійну елегантність, простоту та витончені форми. Вона привносить до спальні атмосферу гармонії, тепла та позачасового стилю.
Розміри рекомендованого матраца 180х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина - 189 см
- Висота - 100 см
- Глибина – 205 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Jukon S:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helvetia |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір, Чорний |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 189 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
- Ціна: 38 986 ₴







