
Ліжко з шухлядою для білизни Beta 180х200 см дуб маувелла та чорний двоспальне з ламелями в сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: 22MW1692
Відправка з 18 травня 202627 170 ₴
Двоспальне ліжко на ламелях Beta 180 з висувною шухлядою без матраца з модульної системи Beta порадує любителів практичних рішень, прихованих за оригінальним дизайном. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі дуб маувелла та чорний. Кожен предмет меблів є функціональним і дозволяє оптимально організувати простір, що особливо важливо в сучасних, багатофункціональних інтер'єрах. Добре продуманий дизайн, інноваційні тенденції, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Розміри рекомендованого матраца 180х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина - 186 см
- Висота - 90 см
- Глибина – 205 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Beta:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helvetia |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб, Чорний |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 186 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
- Ціна: 27 170 ₴










