
Комод з підсвічуванням Serio 153 см конго зі вставками антрацит і чорний без ручок з відкритими полицями
- Під замовлення
- Код: 24CJNI43
Відправка з 18 травня 202615 354 ₴
Комод без ручок Serio чотиридверний з підсвічуванням із модульної системи Serio - це поєднання функціональності та елегантності, яке ідеально вписується у сучасні тенденції дизайну інтер'єру. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорах: конго, антрацит та чорний. Кожен предмет меблів є функціональним і дозволяє оптимально організувати простір, що особливо важливо в сучасних, багатофункціональних інтер'єрах. Представлена колекція поєднує класичний дизайн і сучасний стиль, ідеально вписуючись в різні інтер'єри. Вбудоване світлодіодне підсвічування робить меблі унікальною прикрасою інтер'єру, створюючи одночасно функціональний та комфортний простір.
- Ширина – 153 см
- Висота – 84 см
- Глибина – 40 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Serio:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Чорний |
| Виробник | Helvetia |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З дверцятами, Без ручок |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 153 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 84 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Коста4/Антрацит, чорний |
- Ціна: 15 354 ₴









