
Тумба під телевізор на ніжках Olin 147 см ялина натуральна та чорний мат з полицями та дверцятами в стилі лофт
- Під замовлення
- Код: 24ABJC41
Відправка з 18 травня 202612 584 ₴
Тумба під ТВ на ніжках Olin з полицями та трьома дверцятами із модульної системи Olin в стилі лофт. Корпус виготовлений з ламінованого ДСП у кольорі натуральної ялини, а вставки на фасаді та ніжки – з ламінованого МДФ чорного матового кольору. Кожен предмет меблів є функціональним і дозволяє оптимально організувати простір, що особливо важливо в сучасних, багатофункціональних інтер'єрах. Проста форма меблів без зайвих прикрас доповнена подовженими ручками та чорними ніжками, що ідеально підходить для інтер'єрів у стилі лофт та індустріальному стилі. Вбудоване світлодіодне підсвічування робить меблі унікальною прикрасою інтер'єру, створюючи одночасно функціональний та комфортний простір.
- Ширина - 147 см
- Висота – 57 см
- Глибина – 43 см
Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП;
- Фасад: ламінований МДФ.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Olin:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Виробник | Helvetia |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1470 мм |
| Глибина тумби | 430 мм |
| Висота тумби | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | МДФ ламінований |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Ялина натуральна/Чорна мата |
- Ціна: 12 584 ₴










