
Шафа пенал з підсвічуванням Optima 45 см білий з глянсовим фасадом у сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: 2497KL17
Відправка з 18 травня 202615 301 ₴
Шафа пенал з підсвічуванням Optima з модульної системи Optima створює функціональний та зручний простір, що вражає як візуально, так і практично. Корпус виготовлений із ламінованого ДСП білого кольору, а фасад – із білого глянцю. Кожен предмет меблів є функціональним і дозволяє оптимально організувати простір, що особливо важливо в сучасних, багатофункціональних інтер'єрах. Особливої уваги заслуговує інтегроване підсвічування, яке не тільки підкреслює красу меблів, але й створює додаткове освітлення, роблячи простір привабливішим та функціональнішим. Ідеальне рішення для вітальні, спальні або вбиральні, яке поєднує естетику, комфорт та практичність.
- Ширина - 45 см
- Висота - 217 см
- Глибина – 63 см
Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП;
- Фасад: глянсовий ДСП.
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 2170 мм |
| Виробник | Helvetia |
| Глибина | 630 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Білий глянець |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 450 мм |
| Глибина шафи | 630 мм |
| Висота шафи | 2170 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 4 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
- Ціна: 15 301 ₴









