
Біла глянсова шафа в спальню Лінда 4Д 180 см із вставкою тоффі чотиридверна в сучасному стилі
- В наявності
15 954 ₴
Розстібна чотиридверна шафа без ручок Лінда 4Д з модульної системи Лінда з лаконічним дизайном та приємною кольоровою гамою для сучасного інтер'єру. Глянцеві корпус та фасад виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі німфеа альба, а вставка на фасаді – з ламінованого ДСП у кольорі тоффі. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 180 см
- Висота – 220 см
- Глибина – 55 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасад: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Лінда:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Світ Меблів |
| Глибина | 550 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Тоффі, Німфеа альба, Німфея Альба |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Німфеа альба глянець / Тоффі |
- Ціна: 15 954 ₴







