
Довгий білий глянсовий комод Лінда 3Ш+3Ш 140 см із вставкою тоффі та висувними шухлядами в спальню
- В наявності
6 735 ₴
Комод без ручок Лінда 3Ш+3Ш з шістьма висувними шухлядами з модульної системи Лінда з лаконічним дизайном та приємною кольоровою гамою для сучасного інтер'єру. Глянцеві корпус та фасад виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі німфеа альба, а вставка на фасаді – з ламінованого ДСП у кольорі тоффі. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 140 см
- Висота – 81 см
- Глибина – 40 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасад: ЛДСП
- Направляючі: повного висування.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Лінда:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Тоффі, Німфеа альба, Німфея Альба |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ящиками, З ніжками, Без ручок |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 81 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Німфеа альба глянець / Тоффі |
- Ціна: 6 735 ₴





