
Туалетний столик без дзеркала Лінда 120х40 см білий та тоффі з глянсовим фасадом та тумбочкою
- В наявності
3 521 ₴
Туалетний столик з тумбою Лінда без дзеркала з модульної системи Лінда з лаконічним дизайном та приємною кольоровою гамою для сучасного інтер'єру. Глянцеві корпус та фасад виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі німфеа альба, а вставка на фасаді – з ламінованого ДСП у кольорі тоффі. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Якщо ви хочете зробити акцент і підкреслити стиль у спальні, ви можете замовити дзеркало з підсвічуванням: кругле або прямокутне.
- Довжина 120 см
- Ширина - 40 см
- Висота - 76 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасад: ЛДСП
- Направляючі: повного висування.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Лінда:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Тоффі, Німфеа альба, Німфея Альба |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 120 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Німфеа альба глянець / Тоффі |
- Ціна: 3 521 ₴





