
Шафа розстібна з золотими ручками Фуріоза 4Д 180 см глиняний сірий глянець та білий шовк
- В наявності
22 399 ₴
Орна чотиридверна шафа Фуріоза 4Д з модульної системи Фуріоза виконана в витонченому сучасному стилі з елементами неокласики. Корпус виготовлений із лакованого ДСП у кольорі глиняний сірий, а фасад – із фарбованого МДФ кольору білий шовк. Витончені металеві ручки та ніжки золотого кольору надають інтер'єру витонченості та преміального характеру. Продумані форми, плавні лінії та гармонійні пропорції створюють цілісний та спокійний образ інтер'єру. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Вона ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, де цінуються стиль, затишок та якість виконання.
- Ширина – 180 см
- Висота – 220 см
- Глибина – 57 см
Технічні характеристики:
- Корпус: лакований ДСП
- Фасад: фарбований МДФ
- Петлі із дотяжкою.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Фуріоза:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Світ Меблів |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Золото |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Глиняний сірий глянець/Білий шовк |
| Матеріал фасаду | Лакований ДСП |
- Ціна: 22 399 ₴







