
Тумба приліжкова із золотими ручками Фуріоза 50 см глиняний сірий глянець і білий шовк на ніжках
- В наявності
4 451 ₴
Приліжкова тумба на ніжках Фуріоза з двома висувними шухлядами з модульної системи Фуріоза виконана в витонченому сучасному стилі з елементами неокласики. Корпус виготовлений із лакованого ДСП у кольорі глиняний сірий, а фасад – із фарбованого МДФ кольору білий шовк. Витончені металеві ручки та ніжки золотого кольору надають інтер'єру витонченості та преміального характеру. Продумані форми, плавні лінії та гармонійні пропорції створюють цілісний та спокійний образ інтер'єру. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Вона ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, де цінуються стиль, затишок та якість виконання.
- Ширина – 50 см
- Висота – 53 см
- Глибина – 45 см
Технічні характеристики:
- Корпус: лакований ДСП
- Фасад: фарбований МДФ
- Направляючі повного висування з дотяжкою Hafele.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Фуріоза:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Золото |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади тумби | МДФ фарбований |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Висота тумби | 53 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Глиняний сірий глянець/Білий шовк |
| Матеріал фасаду | Лакований ДСП |
- Ціна: 4 451 ₴







