
Двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям Фуріоза 160х200 см глиняний сірий глянець та білий шовк
- В наявності
10 955 ₴
Двоспальне ліжко Фуріоза з ламелями без матраца з модульної системи Фуріоза виконана в витонченому сучасному стилі з елементами неокласики. Корпус виготовлений із лакованого ДСП у кольорі глиняний сірий. Узголів'я та узніжжя обтягнуті меблевою тканиною Білліні 05. Витончені металеві ручки та ніжки золотого кольору надають інтер'єру витонченості та преміального характеру. Продумані форми, плавні лінії та гармонійні пропорції створюють цілісний та спокійний образ інтер'єру. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Вона ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, де цінуються стиль, затишок та якість виконання.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина – 164.2 см
- Висота – 101 см
- Глибина – 210 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасад: лакований ДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Фуріоза:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 164.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 101 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Обивний матеріал | Тканина двонитка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Глиняный серый глянец |
| Матеріал фасаду | Лакований ДСП |
- Ціна: 10 955 ₴






