
Ліжко односпальне з ламелями Маріо 90х200 см кашемір та дуб сонома в дитячу кімнату
- В наявності
4 187 ₴
Односпальне ліжко Маріо 90 з модульної системи Маріо виконане в сучасному стилі з акцентом на функціональність, безпеку та візуальну легкість. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі кашемір та дуб сонома. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль композиції. Продумані розміри та лаконічні форми роблять меблі зручними для щоденного використання та дозволяють раціонально використовувати простір кімнати. Меблі ідеально підходять як для дитячої, так і для підліткової кімнати, легко адаптуються під вік та потреби дитини. Ця колекція поєднує в собі практичність, сучасний дизайн та спокійну естетику, створюючи комфортну та надихаючу атмосферу для відпочинку, навчання та розвитку.
Розміри рекомендованого матраца 90х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина – 94 см
- Висота – 84 см
- Глибина – 205 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасад: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Маріо:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Кашемір |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 94 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 84 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
- Ціна: 4 187 ₴





