
Шафа-надставка з висувною штангою Ансі REG2D1S 79.9 см кашемір без ручок у передпокій
- В наявності
- Код: 20007018
5 670 ₴
Шафа-надставка Ансі REG2D1S дводверна з висувною штангою з модульної системи Ансі – це поєднання функціональності та елегантності, яка ідеально вписується у сучасні тенденції дизайну інтер'єру. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 мм у кольорі кашемір. Контраст текстур підкреслює сучасний характер передпокою і робить його виразним елементом простору. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Ця модель ідеально підходить для інтер'єрів, оформлених у сучасному, мінімалістичному та скандинавському стилі.
- Ширина – 79.9 см
- Висота – 175 см
- Глибина – 37.4 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: Hafele повного висування;
- Петлі: Slide-on Hettich.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Ансі:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 799 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Виробник | Gerbor |
| Глибина | 374 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 799 мм |
| Глибина шафи | 374 мм |
| Висота шафи | 1750 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Кашемір |
- Ціна: 5 670 ₴










