
Комод у передпокій Ансі KOM2D1S 70 см кашемір та дуб травіата з висувним ящиком без ручок у стилі мінімалізм
- В наявності
- Код: 20007016
3 140 ₴
Комод без ручок Ансі KOM2D1S дводверний з висувною шухлядою з модульної системи Ансі – це поєднання функціональності та елегантності, яка ідеально вписується у сучасні тенденції дизайну інтер'єру. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 мм у кольорі: кашемір та дуб травіата. Контраст текстур підкреслює сучасний характер передпокою і робить його виразним елементом простору. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Ця модель ідеально підходить для інтер'єрів, оформлених у сучасному, мінімалістичному та скандинавському стилі.
- Ширина – 70 см
- Висота – 84.4 см
- Глибина – 37.7 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: Hafele повного висування;
- Ніжки: EteraPlast Schwin;
- Петлі: Slide-on Hettich.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Ансі:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З дверцятами, З ящиками, З ніжками, Без ручок |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 37.7 см |
| Висота комода | 84.4 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Кашемір/ Дуб травіата |
- Ціна: 3 140 ₴







