
Двоспальне ліжко на ламелях Лука LOZ 160х200 см кашемір у сучасному стилі
- В наявності
- Код: 20007147
9 720 ₴
Двоспальне ліжко Лука LOZ 160 з ламелями без матраца з модульної системи Лука виконаний в сучасному стилі з акцентом на лаконічність форм та візуальну легкість. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі кашемір. Прості форми, оригінальні фасади з округлими лініями підкреслюють мінімалістичний стиль колекції, який формувався, вбираючи всі актуальні тенденції, лаконічність, практичність, надійність і функціональність, поєднуючи зручність з оригінальністю. Ретельно підібрані матеріали гарантують високий рівень комфорту при використанні та забезпечують тривале використання.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина – 165 см
- Висота – 101 см
- Глибина – 207 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Лука:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковки та товару;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 101 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 9 720 ₴









