
Журнальний столик лофт Alsy REG-12 93х60 см антрацит і світло-бежевий з полицею та шухлядою
- Немає в наявності
- Код: ALSY-REG-12-AN-BE
7 515,91 ₴
Прямокутний журнальний столик Alsy REG 12 з полицею та висувною шухлядою з модульної системи Alsy для тих, хто цінує спокійну розкіш: не кричучу, а продуману в пропорціях, кольорі та деталях. Корпус та фасад виконані з ламінованого ДСП у кольорах: антрацит та світло-бежевий. Профільовані ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Всі елементи розроблені з урахуванням повсякденного комфорту та естетики, а сучасні технічні рішення роблять її не лише красивою, а й дуже практичною. Ця колекція ідеально підходить для оформлення вітальні або спальні. Вона органічно впишеться в сучасні стилі — мінімалізм, контемпорарі, м'який модерн і навіть неокласичні інтер'єри, де важливими є стриманість та естетика без надмірного декору.
- Довжина – 93 см
- Ширина – 60 см
- Висота – 43 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасад: ЛДСП 16 мм;
- Ручки: пластик;
- Направляючі: повного висування H-35 GTV.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Журнальний столик на ніжках Алсі антрацит, світло-бежевий і чорний з ламінованого ДСП та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Антрацит, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 930 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 430 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник меблів | Jurek |
- Ціна: 7 515,91 ₴






