
Журнальний столик з дверцятами Marly REG-16 100х60 см кашемір і сірий камінь на металевих ніжках
- Немає в наявності
- Код: MARLY-REG-16-KA-SZ
11 970,66 ₴
Прямокутний журнальний столик Marly REG 14 із закругленими кутами та відкидними дверцятами з модульної системи Marly гармонійно поєднує мінімалістичний дизайн з елегантними деталями і чудово поєднується з різними стилями інтер'єру. Корпус виготовлений з ламінованого ДСП у кольорі кашемір та сірий камінь, а фасад - з ламінованого МДФ. Витончені чорні металеві ніжки підсилюють ефект легкості і роблять меблі візуально менш масивними. Рифлені скла виглядають легко і витончено, а округлені форми фасадів створюють відчуття інтелігентної розкоші. Всі елементи розроблені з урахуванням повсякденного комфорту та естетики, адаптуючись до індивідуальних потреб, планування та розміру кімнати. Ця колекція гармонійно впишеться в інтер'єри в стилі контемпорарі, м'який мінімалізм, джапанді або сучасний ретро, додаючи простору спокійну виразність.
- Довжина – 100 см
- Ширина – 60 см
- Висота - 42 см
Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП 16 мм;
- Фасад: ламінований МДФ 18 мм;
- Ручки: метал.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Журнальний столик із закругленими кутами Марлі кашемір та сірий камінь з ламінованого ДСП, МДФ та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник меблів | Jurek |
- Ціна: 11 970,66 ₴







