
Комплект круглих журнальних столиків Cielo кашемір на металевому каркасі
- Під замовлення
- Код: V-CH-CIELO-LAW
Відправка з 07 травня 20262 071 ₴
Комплект журнальних столиків Cielo – елегантне рішення для інтер'єрів, де функціональність та стильні деталі відіграють ключову роль. Кругла стільниця виготовлена з ламінованого МДФ кольору кашеміру та встановлена на металевий каркас. Різні розміри журнальних столиків дозволяють створювати креативні композиції - як разом, так і окремо, залежно від потреб приміщення та його користувачів. Даний комплект - це не тільки практичне рішення для облаштування вітальні, але й вираз сучасного дизайну та функціональності, що дивує своєю універсальністю та креативністю.
Два круглі журнальні столики Cielo кашемір на металевому каркасі в сучасному стилі
- Діаметр - 50 та 40 см
- Висота – 39 та 35 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Набір журнальних столиків Сьєло кашемир із ламінованого МДФ і сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 500 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 390 мм |
| Вага столика | 6 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.035 м. куб |
- Ціна: 2 071 ₴




