
Дизайнерські журнальні столики Diuna під білий мармур на ніжках кольору світлий горіх
- Під замовлення
- Код: V-CH-DIUNA-LAW
Відправка з 07 травня 20269 818 ₴
Стильний комплект журнальних столиків Diuna – елегантне рішення для інтер'єрів, де функціональність та стильні деталі відіграють ключову роль. Стільниця під білий мармур виготовлена із спеченого каменю - міцного та практичного матеріалу, який відрізняється високою стійкістю до подряпин, вологи та перепадів температур. Дизайнерські ніжки зроблені з ламінованого МДФ кольору світлий горіх. Завдяки продуманій конструкції столики можна використовувати разом чи окремо, створюючи зручну та функціональну зону відпочинку. Даний комплект відмінно впишеться в інтер'єр у стилі сучасний, мінімалізм, скандинавський або еко, додаючи простору затишку та візуальної гармонії.
Два круглі журнальні столики Diuna під білий мармур на ніжках кольору світлий горіхі
- Діаметр - 80 та 41 см
- Висота – 36 та 42 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Дюна білий мрамор і світлий орех із спеченого каменю і ламінований МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур, Горіх світлий |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 800 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | штучний камінь, МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
| Висота столика | 360 мм |
| Вага столика | 34.1 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.120 м. куб |
- Ціна: 9 818 ₴





