
Столик журнальний круглий Loara 80 см глянсовий кашемір на одній ніжці у стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: V-CH-LOARA-LAW
Відправка з 14 квітня 202610 104 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий журнальний столик Loara з лаконічним та виразним дизайном стане стильним доповненням сучасної вітальні. Виготовлений із лакованого МДФ кольору кашеміру. Дана модель поєднує в собі функціональність та сучасний дизайн, стаючи практичним та естетичним доповненням будь-якої вітальні, кабінету або як стильний акцент у сучасній квартирі.
Глянсовий столик Loara 80 см кашемір на одній ніжці
- Діаметр – 80 см
- Висота – 43 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Глянцевий журнальний столик Луара кашемір із лакованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Діаметр | 80 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 430 мм |
| Вага столика | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.23 м. куб |
- Ціна: 10 104 ₴




