
Комплект журнальних столиків Paola мдф травертин на металевому каркасі кольору кашемір
- Під замовлення
- Код: V-CH-PAOLA-LAW-TRAWERTYN/
Відправка з 07 травня 20263 536 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект із двох круглих журнальних столиків Paola від польської компанії Halmar. Стільниця виконана з ламінованого МДФ у кольорі травертин. Каркас виготовлений із сталі та пофарбований порошковою фарбою колір кашеміру. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Завдяки універсальному дизайну столики вписуватимуться як у класичні, так і в сучасніші аранжування, привертаючи погляди та додаючи оригінальності інтер'єру.
Два круглі журнальні столики Paola травертин на металевому каркасі кольору кашемір для вітальні
- Діаметр - 60 та 38 см
- Висота - 40 та 34 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Набір із двох круглих журнальних столиків Паола травертин та кашемір з ламінованого МДФ та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Травертін, Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 60 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 8 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір каркасу | Кашемір |
| Колір стільниці | Травертин |
| Об'ємна вага | 0.055 м. куб |
- Ціна: 3 536 ₴





