
Овальний журнальний столик Perila 120х60 см горіх з полицею на двох ніжках у сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: V-CH-PERILA-LAW
Відправка з 14 квітня 20267 230 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Овальний журнальний столик з полицею Perila привертає увагу своєю сучасною формою та оригінальним дизайном, додаючи родзинку в інтер'єр. Виготовлений із ламінованого МДФ кольору горіх. Вертикальна рифлена фрезерування додає візуальну глибину та підкреслює стиль інтер'єру. Нижня полиця забезпечує додаткове місце для предметів, які мають бути під рукою, допомагаючи підтримувати порядок. Дана модель поєднує в собі функціональність та сучасний дизайн, стаючи практичним та естетичним доповненням будь-якої вітальні.
Журнальний столик з поличкою Perila 120х60 см горіх на двох ніжках
- Довжина – 120 см
- Ширина – 60 см
- Висота – 45 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стильний журнальний столик з полицею Перила горіх з ламінованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | овальна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | 2 опори, Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | МДФ ламінований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.23 м. куб |
- Ціна: 7 230 ₴





