
Комплект круглих журнальних столиків Pilar дуб золотий на ніжці кольору кашемір
- Під замовлення
- Код: V-CH-PILAR-LAW
Відправка з 07 травня 20264 280 ₴
Комплект журнальних столиків Pilar - ідеальне поєднання функціональності та сучасного дизайну. Стільниця виготовлена з ламінованого МДФ кольору дуб золотий та встановлена на металеву конусоподібну ніжку, забарвлену порошковою фарбою у колір кашеміру. Плавні лінії і м'який світлий відтінок основи створюють цікавий візуальний контраст з текстурою дерев'яних стільниць і надають комплекту легкість і сучасний характер. Столики відрізняються за висотою і можуть використовуватися як разом, формуючи стильну композицію, і окремо в різних зонах кімнати. Такий комплект відмінно підійде для інтер'єрів у стилі сучасний, мінімалізм, скандинавський чи модерн, додаючи простору функціональності та естетики.
Два круглі журнальні столики Pilar дуб золотий на металевій ніжці кольору кашемір
- Діаметр - 70 та 50 см
- Висота - 40 та 55 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Набір із двох круглих журнальних столиків Пілар дуб золотий та кашемір з ламінованого МДФ та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб золотий, Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Діаметр | 70 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 14.2 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.183 м куб. |
- Ціна: 4 280 ₴




