
Журнальні столики із штучного каменю Tower глянсовий коричневий мармур на ніжці кольору горіх
- Під замовлення
- Код: V-CH-TOWER-LAW
Відправка з 07 травня 20266 746 ₴
Комплект журнальних столиків Tower – елегантне рішення для інтер'єрів, де функціональність та стильні деталі відіграють ключову роль. Глянцева стільниця під коричневий мармур виготовлена із спеченого каменю - міцного та практичного матеріалу, який відрізняється високою стійкістю до подряпин, вологи та перепадів температур. Дизайнерська ніжка виконана зі сталі та пофарбована порошковою фарбою у колір горіха. Столики відрізняються за висотою і можуть використовуватися разом, утворюючи стильну композицію або окремо в різних зонах кімнати. Даний комплект відмінно підійде для інтер'єрів у стилі сучасний, модерн, мінімалізм або еко, додаючи простору елегантності та функціональності.
Два круглі журнальні столики Tower глянсовий коричневий мармур зі штучного каменю на металевій ніжці кольору горіх
- Діаметр - 70 та 50 см
- Висота - 42 та 49 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Набір круглих журнальних столиків Тауер коричневий мармур і горіх зі спеченого каменю та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 70 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | штучний камінь |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 420 мм |
| Вага столика | 20 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0,202 м.куб |
- Ціна: 6 746 ₴





