
Ліжко з підйомним механізмом Daisy 160х200 см бежеве двоспальне з м'якою тканинною оббивкою
- Під замовлення
- Код: V-CH-DAISY_160-LOZ-BEŻOWY
Відправка з 07 травня 202623 055 ₴
Двоспальне ліжко Brisa із підйомним механізмом стане справжньою окрасою сучасної спальні. Каркас ліжка обтягнутий меблевою тканиною бежевого кольору. Її м'який об'ємний дизайн привертає увагу та створює атмосферу затишку та розслаблення. Оригінальне узголів'я та основа з виразними м'якими секціями створюють ефектну декоративну форму та роблять ліжко центральним елементом кімнати. Завдяки плавним лініям та округлим формам модель виглядає особливо затишною та сучасною. Ліжко оснащене зручним підйомним механізмом, який відкриває доступ до місткого короба для зберігання постільної білизни, пледів або сезонних речей. Це дозволяє раціонально використовувати простір та підтримувати порядок у спальні. Ця модель гармонійно впишеться в сучасні, мінімалістичні та дизайнерські інтер'єри, створюючи комфортну та стильну атмосферу для відпочинку.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 180 см
- Висота - 99 см
- Глибина - 222 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом Дейзі бежеве з тканини та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 222 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 99 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина двонитка |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 50 |
| Об'ємна вага | 0.510 м куб. |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 200 |
- Ціна: 23 055 ₴




