
Ліжко полуторне з шухлядами Grace 120х200 см бежевий оксамит з м'яким узголів'ям у стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: V-CH-GRACE_120-LOZ-BEŻOWY
Відправка з 12 квітня 202622 603 ₴
Полуторне ліжко з високим узголів'ям та висувними шухлядами Grace 120 з ламелями без матраца від польської компанії Halmar. Каркас ліжка виготовлений з дерева гівеї та обтягнутий оксамитовою тканиною бежевого кольору, доступне в іншому кольорі. Елегантна вертикальна прострочка надає шарму. Крім привабливого дизайну, ліжко має три ящики для зберігання постільних речей. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Дана модель чудово виглядатиме як у спальні, оформленій в сучасному стилі, так і в стилі лофт.
Розміри рекомендованого матраца 120х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 125 см
- Висота - 111 см
- Глибина - 214 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Полуторне ліжко з шухлядами Граце бежеве з дерева та оксамиту
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 125 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 111 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.349 м куб. |
| Вага (кг) | 61 |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
- Ціна: 22 603 ₴






