
Двоспальне ліжко з матрацом Largo 160х200 см бежева тканина з підйомним механізмом
- Під замовлення
- Код: V-PL-LARGO_160-LOZ-BEŻOWY
Відправка з 07 травня 202641 405 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоспальне ліжко Largo 160 з матрацом та підйомним механізмом - практичне рішення для тих, хто цінує зручність, функціональність та спокійну сучасну естетику. Каркас ліжка обтягнутий меблевою тканиною бежевого кольору, доступне в іншому кольорі. Стійкі дерев'яні ніжки надають конструкції легкість та забезпечують надійну підтримку. Завдяки підйомному механізму Ви можете використовувати місткий ящик для зберігання подушок або постільної білизни. Універсальний дизайн чудово доповнять різні стилі інтер'єру – від сучасного та скандинавського до класичного.
- Ширина - 185 см
- Висота - 115 см
- Глибина - 215 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом Ларго бежеве з тканини та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 185 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина двонитка |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 103 |
| Об'ємна вага | 0.1814 з куб. |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 200 |
- Ціна: 41 405 ₴










