
Софа з округлими формами Malta сіра двомісна тканина в сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: V-CH-MALTA-SOFA-POPIELATY
Відправка з 13 квітня 202618 082 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна софа Malta привертає увагу своїм м'яким, об'ємним дизайном та незвичайною фактурною оббивкою. Обтягнута меблевою тканиною сірого кольору, доступна в іншому кольорі. Виразний рельєфний візерунок надає софі оригінального та декоративного вигляду. Нейтральний світлий відтінок робить модель універсальною - вона легко поєднується з різними колірними рішеннями інтер'єру та візуально освіжає простір. Дана модель стане ефектним елементом вітальні чи зони відпочинку і чудово підійде для інтер'єрів у сучасному стилі, мінімалізмі, скандинавському стилі та стилі софт модерн.
- Ширина софи
- 170 см - Глибина
- 90 см - Висота
- 70 см - Висота сидіння
- 42 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Лаунж диван Гаспар сірий з тканини
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | софа |
| Вид меблів | Диван, Софа |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 70 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Вага | 47 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Габаритные размеры софы | |
| Довжина софи | 170 см |
| Глибина софи | 90 см |
| Висота софи | 70 см |
| Висота сидіння софи | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.658 м куб. |
| Колір софи | Кремовий |
- Ціна: 18 082 ₴




