
Крісло на ніжках Titan бежевий оксамит у класичному стилі
- Під замовлення
- Код: V-CH-TITAN-FOT-BEŻOWY
Відправка з 06 травня 202610 649 ₴
Оригінальне та елегантне крісло Titan адресоване любителям оригінального та вишуканого дизайну. Крісло оббите оксамитовою тканиною бежевого кольору, приємною на дотик. Вертикальна простібка та декоративні золоті заклепки додають шарму. Стильні ніжки виготовлені з дерева та пофарбовані у чорний колір. Завдяки стильному дизайну та використанню модних кольорів воно чудово поєднуватиметься як з сучасним, так і з класичним стилем. А також ідеально підійде для скандинавського декору та кімнат у стилі гламур. Таке крісло прикрасить будь-яку зі смаком обставлену вітальню чи кабінет.
- Ширина крісла
- 73 см - Глибина
- 70 см - Висота
- 87 см - Висота сидіння
- 45 см
Ця модель крісла доступна також в інших кольорах:
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 10%;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 14-21 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'яке крісло на ніжках Титан бежевий та чорний з оксамиту та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | дерев'яний брус |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18 |
| Об'ємна вага | 0,356 м.куб |
- Ціна: 10 649 ₴








