
Крісло з низькою напівкруглою спинкою Udon тканина кольору капучіно на дерев'яних ніжках кольору горіх
- Під замовлення
- Код: V-CH-UDON-FOT-CAPPUCCINO
Відправка з 07 травня 202611 392 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло із напівкруглою спинкою Udon стане виразним акцентом сучасного інтер'єру. Обтягнуте меблевою тканиною кольору капучіно та встановлено на дерев'яні ніжки кольору горіх. Завдяки лаконічному дизайну та нейтральній колірній гамі крісло легко впишеться в інтер'єри, оформлені в сучасному, скандинавському, ретро та еко-стилі. Ця модель стане стильним доповненням вітальні, спальні або затишного куточка для відпочинку.
- Ширина крісла
- 80 см - Глибина
- 72 см - Висота
- 74 см - Висота сидіння
- 43 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 10%;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 14-21 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'яке крісло на ніжках Удон бежевий та горіх з тканини та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | дерев'яний брус |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 740 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16 |
| Об'ємна вага | 0.365 м. куб |
- Ціна: 11 392 ₴





