
М'яке крісло з невисокою спинкою Vecna сіра тканина з поворотним механізмом у сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: V-CH-VECNA-FOT-POPIELATY
Відправка з 07 травня 20267 603 ₴
Поворотне крісло Vecna з напівкруглою спинкою – стильний акцент сучасного інтер'єру. Обтягнуте меблевою тканиною сірого кольору, доступне в іншому кольорі. Завдяки продуманій формі крісло забезпечує зручну посадку та відмінно підходить для відпочинку, читання або спокійного проведення часу. Нейтральний світлий відтінок оббивки робить модель універсальною і дозволяє легко поєднувати її з різними кольорами інтер'єру. Компактні розміри та акуратний силует дозволяють використовувати крісло як стильний акцент у вітальні, спальні чи зоні відпочинку. Ця модель гармонійно впишеться в інтер'єри в сучасному, скандинавському та мінімалістичному стилі.
- Ширина крісла
- 70 см - Глибина
- 68 см - Висота
- 76 см - Висота сидіння
- 46 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 10%;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 14-21 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Крісло поворотне Вікна сіре з тканини
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | 1 опора |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 760 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18 |
| Об'ємна вага | 0.254 м. куб |
- Ціна: 7 603 ₴




