
Крісло реклайнер механічне Zahir бежева тканина на чорних ніжках у стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: V-CH-ZAHIR-FOT-BEŻOWY
Відправка з 07 травня 20269 353 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло реклайнер Zahir поєднує в собі комфорт та стиль, створюючи атмосферу розслабленості та елегантності. Обтягнуте меблевою тканиною бежевого кольору, доступне в іншому кольорі. Крісло оснащене зручною ручкою для відкидання спинки. Просто потягніть за неї і крісло відкинеться в потрібне положення. Висока спинка, м'яке сидіння та модний колір роблять крісло позачасовим та придатним для будь-якого сучасного інтер'єру, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина крісла
- 75 см - Загальна висота
- 79-102 см - Глибина
- 90-150 см - Висота ніжки
- 50 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 102 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Вага | 27.5 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 46 см |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | металева труба |
| Ніжки | пластик |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Об'ємна вага | 0.323 м куб. |
- Ціна: 9 353 ₴





